Bakımı

Hemen sizin için uygun olan zemini bulun!

Karakteriniz hangisine daha uygun?

Temizliği

Kullanım şekli (daha geniş yüzeyler): b!design temel temizlik deterjanı konsantresini 1:10 oranında suyla seyreltin (örn. 0,5 L ile 5 L su) ve paspasla veya bezle zemine eşit miktarda yayın (birikinti ¬ bırakmayın).
Yıkama makineleri için de uygun.

Kullanım şekli (daha küçük yüzeyler): b!design yer temizlik deterjanı konsantresini seyreltilmiş haliyle doğrudan zemine uygulayın ve suyu sıkılmış ¬ ıslak bezle yayın. 5 – 20 dakika¬ bekletin. Bu süre içinde kuruyan yerlere tekrar uygulama yapın. Yüzeyden ayrışan kirleri paspas veya bezle nemli bir şekilde iyice temizleyin. 2 – 3 kere temiz suyla ıslatılmış nemli bezle temizleyin. ¬Kuru bezle silin. Tamamen kuruduktan sonra b!design takviye malzemesi ile bakımını yapın.

Bakımı

Yıkama suyuna eklemeniz yeterlidir – 2 kapak dolusu deterjan 5 litre suya yetecektir. Islattığınız bezi sıkın ve nemli bir şekilde temizleyin. Gerekiyorsa kuru olarak da silin.

Not: Çok güçlü lekeleri çıkarmak için ve zeminin zaman zaman takviyesi ve yoğun bakımı için b!design takviye malzemesini tavsiye ediyoruz.

Takviye işlemi

Kullanmadan önce iyice çalkalayın. Tozu alınmış olan zemine bir kapak dolusu (yakl. 2 m²) dökün ve bir bezle eşit miktarda yayılacak şekilde ovun.

Not: İleri derecede kirlenmiş zeminler için (örn. kamuya açık kullanım alanları) ihtiyaç halinde b!design temel temizlik deterjanı konsantresi ile başlangıç temizliği ve sonrasında b!design takviye malzemesi ile bakım yapılmasını tavsiye ediyoruz.